Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

  • Teraz: otwarte. Startujemy o 09:00

Opis

SIŁOWNIA I FITNESS W PILE
Najlepszy sprzęt na świecie marki HAMMER STRENGHT oraz LIFE FITNESS
Crossfit
Zumba
Fitness
Zajęcia personalne
Porady dietetyczne
Wsparcie profesjonalnego zespołu z długoletnim stażem
Walka o idealną sylwetkę jest naszą pasją dlatego staramy się aby nasze zajęcia były w pełni profesjonalne. Nasi instruktorzy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w sportach sylwetkowych, którzy podzielają naszą pasję i mają colosalny gen

TROCHĘ HISTORII O NASZEJ SIŁOWNI
Siłownia „Colos” na pilskim rynku pojawiła się już w 2001 roku. Od tego czasu budowała ona swoją niepodważalną dziś markę i obecnie śmiało można ją uznać za jedną z najdłużej funkcjonujących siłowni w naszym mieście. W tym roku będziemy obchodzić 18 urodziny (15.09.2018) !!
W ciągu ostatnich osiemnastu lat zmieniało się wiele. Obiekt z kameralnego zamienił się w jeden z najlepiej wyposażonych w całym mieście, co doceniły już tysiące pilan oraz mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy regularnie korzystają z usług Siłowni „Colos”.
Siłownia zawsze oferowała sprzęt, który zaspokajał zarówno potrzeby ćwiczących pań, jak i panów, a pod fachowym okiem trenera i właściciela Patryka Jagły, wszyscy zdeterminowani i sumienni osiągali takie efekty, jakich oczekiwali.

Zostało to docenione przez naszych klientów, których liczba zwiększała się każdego miesiąca, dlatego właśnie rok 2018 stał się przełomem !! Otóż z Głowackiego przenieśliśmy się na Kossaka 117 , gdzie metraż (1000 m2) nowej siedziby pozwolił zwiększyć ilość sprzętu oraz co najważniejsze, dał możliwość otwarcia sekcji fitness czyli grupowych zajęć takich jak cross fit, czy tak uwielbiana Zumba. A to nie koniec!!

COLOS GYM & FITNESS
COLOS pomaga zarówno w postawieniu pierwszych kroków na siłowni, odpowiednim dobraniu ćwiczeń, jak również w wybraniu suplementów i opracowaniu diety. Tu możesz zakupić wszystkie produkty dobrane indywidualne do Ciebie i Twoich potrzeb. W obiekcie znajduje się sklep patronacki SFD (suplementy, odżywki, witaminy).
Wszystkie te elementy zebrane w całość pomogą wam osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poczuć się lepiej we własnym ciele.
Podczas ćwiczeń ogromną rolę odgrywa także sprzęt, na którym będziecie rzeźbić swoją sylwetkę. Ten wymieniany jest regularnie, dzięki czemu macie gwarancję, że w którymkolwiek momencie pojawicie się na Siłowni „Colos”, zawsze będziecie ćwiczyli na najwyższej jakości urządzeniach, trafiających w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. To było głównym celem COLOS-a, stąd też wymiana na colos-alne pomieszczenia przy ul. Kossaka 117 

Co warte podkreślenia, elementem, który zmienia się najrzadziej jest ten, który dla każdego z nas jest niezwykle ważny, podejście do trenujących. „Colos” od lat wprowadza swoich podopiecznych w świat siłowni i fitnessu. Tu zawsze ważny jest człowiek, ważny jesteś Ty ! Dobór najlepszych trenerów, którzy sami przez lata doskonalili swoją wiedzę, by mogli dziś przekazać ją Wam to element kluczowy.

Nie pozostaje wam więc nic innego jak tylko pojawić się na ulicy Kossaka 117 i rozpocząć przygodę z najlepszą siłownią w mieście. W końcu jesteśmy już pełnoletnim COLOS Gym & Fitness

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Piła, Wojciecha Kossaka 117
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
50929…
  • od 09:00 do 16:00
  • od 11:00 do 15:00
  • od 06:00 do 22:00
  • od 06:00 do 22:00
  • od 06:00 do 22:00
  • od 06:00 do 22:00
  • od 06:00 do 22:00
Data ostatniej aktualizacji: 23.08.2019, 16:37

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Colos
Siłownia
Cena już od:
25 zł do 149 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 5 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook