Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

  • Teraz: otwarte. Startujemy o 12:00

Opis

6 TRAS DO WYBORU, łącznie: 1000m, 76 przeszkód:

Mini Park linowy – od 3 lat
6 przeszkód zawieszonych 0,50 cm nad ziemią,
start rozpoczynamy od złośliwych huśtawek, siatki rozwieszonej na drzewie, równoważni poziomej, tunelu z siatek, kończymy kładką z poziomych slalomowych desek.
Długość 10m. Trudność trasy: łatwa.
Minimalny wiek: 3 lat, maksymalna waga: 120 kg. Korzystanie z parku linowego tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna. Każdy pełnoletni uczestnik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje oraz osób małoletnich, które ma pod swoją opieką.
Dla tych, którzy nie mogą/ nie mają ochoty skorzystać z parku linowego jest możliwość spędzenia czasu na placu zabaw lub trampolinie. Jest również boisko do gier i zabaw. Dysponujemy piłkami do kosza, do siatkówki, piłki nożnej, a nawet lotkami do badminton.
Ponadto miejsce na odpoczynek pod parasolkami, możliwość zakupu napojów i ciepłych posiłków 


Zielona „ŚCIEŻKA POD REGLAMI”
17 przeszkód zawieszonych 3 m nad ziemią, wejście przez ściankę wspinaczkową, most birmański, kładka, zjazdy tyrolskie, siatka, ścinka w trawersie, itd. … długość 130m. Trudność trasy: łatwa.
Wymagany minimalny wzrost: 155 cm (z podniesionymi rękami), minimalny wiek: 6 lat, maksymalna waga: 120 kg. Uczestnicy w wieku 6 – 13 lat: przejść mogą tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna. Każdy pełnoletni uczestnik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje oraz osób małoletnich, które ma pod swoją opieką. Uczestnicy w wieku od 14 do 17 lat mogą korzystać z atrakcji bez opieki osoby dorosłej po uprzednim przedstawieniu oświadczenia prawnego opiekuna, który zezwala na taką sytuację i bierze odpowiedzialność za niepełnoletniego uczestnika. Uczestnicy pełnoletni (ukończone 18 lat) mogą korzystać z atrakcji po podpisaniu oświadczenia.


Niebieska – „ŚCIEŻKA NAD REGLAMI”
11 przeszkód zawieszonych 3-5m nad ziemią, zjazdy tyrolskie, opony, skrzynki, linki, belki w V, itd. długość 120m. Trudność trasy: średnia. Wymagany minimalny wzrost: 155 cm. (z podniesionymi rękami), minimalny wiek: 6 lat, maksymalna waga: 120 kg. Uczestnicy w wieku 6 – 13 lat mogą przejść trasę tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna. Każdy pełnoletni uczestnik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje oraz osób małoletnich, które ma pod swoją opieką. Uczestnicy w wieku od 14 do 17 lat mogą korzystać z Parku bez opieki osoby dorosłej po uprzednim przedstawieniu oświadczenia prawnego opiekuna, który zezwala na taką sytuację i bierze odpowiedzialność za niepełnoletniego uczestnika. Uczestnicy pełnoletni (ukończone 18 lat) mogą korzystać z Parku po podpisaniu oświadczenia.

Czerwona – „ORLA PERĆ”
18 przeszkód zawieszonych od 6 do 10m na ziemią, trzy zjazdy tyrolskie, zjazd na trapezie, siatki, makarony, belki w „V”, kładka , most tybetański, most birmański, skok tarzana, złośliwe linki itd. Długość 290m;
Wymagany minimalny wzrost: 180 cm (z podniesionymi rękami), maksymalna waga: 120 kg, minimalny wiek: 9 lat. Osoby w wieku 9 – 12 lat przejść mogą tylko z osobą pełnoletnią (ukończone 18 lat), która musi przechodzić trasę wraz z dzieckiem oraz powinna pomagać podczas asekuracji. Każdy pełnoletni uczestnik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje oraz osób małoletnich, które ma pod swoją opieką. Jedna osoba pełnoletnia może towarzyszyć maksymalnie jednemu dziecku w wieku od 9 do 13 lat. Uczestnicy w wieku od 14 do 17 lat mogą korzystać z atrakcji bez opieki osoby dorosłej po uprzednim przedstawieniu oświadczenia prawnego opiekuna, który zezwala na taką sytuację i bierze odpowiedzialność za niepełnoletniego uczestnika. Uczestnicy pełnoletni (ukończone 18 lat) mogą korzystać z atrakcji po podpisaniu oświadczenia.

Czarna „KOZI WIERCH”
20 przeszkód zawieszonych od 3 do 8m na ziemią, trzy zjazdy tyrolskie, tunele z siatki, siatki rozwieszone na drzewach,makarony, belki w „V”, kłdka z siatki, pionowe paliki, pozioma drabina, zygzak, deskorolka, złośliwe linki itd. Długość 280m;
Wymagany minimalny wzrost: 155cm (z podniesionymi rękami), maksymalna waga: 120 kg, minimalny wiek: 8 lat.
Osoby w wieku 8 – 12 lat przejść mogą tylko z osobą pełnoletnią (ukończone 18 lat), która musi przechodzić trasę wraz z dzieckiem oraz powinna pomagać podczas asekuracji. Każdy pełnoletni uczestnik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje oraz osób małoletnich, które ma pod swoją opieką.
Jedna osoba pełnoletnia może towarzyszyć maksymalnie jednemu dziecku w wieku od 9 do 12 lat. Uczestnicy w wieku od 13 do 17 lat mogą korzystać z atrakcji bez opieki osoby dorosłej po uprzednim przedstawieniu oświadczenia prawnego opiekuna, który zezwala na taką sytuację i bierze odpowiedzialność za niepełnoletniego uczestnika. Uczestnicy pełnoletni (ukończone 18 lat) mogą korzystać z atrakcji po podpisaniu oświadczenia.

Żółta „KOZIA PRZEŁĘCZ”
14 przeszkód w tym siatki na zejściu i wejściu zawieszonych 3-5m nad ziemią, 3 zjazdy tyrolskie, drabinki, wiszące trapezy, wisząca lina, itd. długość 130m. Trudność trasy: średnia..
Wymagany minimalny wzrost: 155 cm. (z podniesionymi rękami), minimalny wiek: 6 lat, maksymalna waga: 120 kg. Uczestnicy w wieku 6 – 13 lat mogą przejść trasę tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna. Każdy pełnoletni uczestnik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje oraz osób małoletnich, które ma pod swoją opieką. Uczestnicy w wieku od 14 do 17 lat mogą korzystać z Parku bez opieki osoby dorosłej po uprzednim przedstawieniu oświadczenia prawnego opiekuna, który zezwala na taką sytuację i bierze odpowiedzialność za niepełnoletniego uczestnika. Uczestnicy pełnoletni (ukończone 18 lat) mogą korzystać z Parku po podpisaniu oświadczenia.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Piła, Piła-Płotki
Pokaż mapę
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
88136…
  • od 12:00 do 18:30
  • od 12:00 do 18:30
  • od 12:00 do 18:30
  • od 12:00 do 18:30
  • od 12:00 do 18:30
  • od 12:00 do 18:30
  • od 12:00 do 18:30
Data ostatniej aktualizacji: 23.08.2019, 16:37

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
GeoPark linowy
park linowy
Cena już od:
15 zł do 80 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook